Kontakt

| Norra Promenden 31 60238 Norrköping |
| Telefon:+46(0)11-28 55 70 |
| E-post: info@jmkl.se | Fax:+46(0)11-28 55 79 |
a

VD/Försäljning
Niclas Megfält
011-28 55 72
niclas@jmkl.se
Försäljning
Magnus Romgren
011-300 47 93
magnus@jmkl.se
Kvalitetsansvarig
Emma Wall
011-28 55 76
emma@jmkl.se
Samordnare
Alexander Megfält
011-300 47 92
alexander@jmkl.se
Smed
Jimmy Bergqvist
011-28 55 74
jimmy@jmkl.se
Servicetekniker
Johan Hellquist
011-28 55 71
johan@jmkl.se
Servicetekniker
Philipp Haag
011-28 55 73
fille@jmkl.se
Servicetekniker
Jonas Gruväng
011-28 55 75
jonas@jmkl.se
Servicetekniker
Joakim Ackarsjö
011-28 55 78
jocke@jmkl.se
Servicetekniker
Robin Hallner
011-300 47 91
robin@jmkl.se
Servicetekniker
Richard Larsson
011-28 55 77
richard@jmkl.se
Servicetekniker
Magnus Wetterhall
011-300 47 94
magnus.w@jmkl.se
Servicetekniker
Majd Aqqad
011-300 47 95
majd@jmkl.se

Om en produktion står stilla på grund av akuta reparationer kan det snabbt bli kostsamt, vi erbjuder därför våra servicekunder jour som ett tillval och komplement till vårt serviceavtal.
Kontakta oss så berättar vi mer om våra olika avtal & priser. 

Jourkunder: Vårt journummer finns att tillgå hos er verksamhets traversansvariga, kontakta de eller ring vårt växelnummer som går att nå vardagar mellan kl. 07-16.